Φαγητό
Στην ψησταριά του ξενοδοχείου μας προσφέρουμε μεγάλη ποικιλία από πιάτα της παραδοσιακής μας κουζίνας, μαγειρεμένα με ντόπια κρέατα, σαλάτες από φρεσκότατα λαχανικά και χόρτα, σούπες, τυριά και σπιτικά γλυκά. Η θέα από το εστιατόριο είναι εκπληκτική!
Το πέτρινο τζάκι είναι από τις ελκυστικότερες γωνιές του "Ζιάκα" το χειμώνα. Υπάρχει τηλεόραση ενώ μπορείτε να ακούσετε ποιοτική μουσική του τόπου μας ή ραδιόφωνο.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhxHHL1rJbhRuP351lzoq_CE3CQptPML4YiAZdvq8Vf6BMjZ_26N8t56xX5Rhgoa1WmtzCYrak8rHWoYrpBYByVFchCO1Pjy_n_qOXq1FB80328yW04tWCVk4TcpEvWmA45CmU9BJCm0QU/s640/DSC_2995.jpg)